ETKİNLİKLERİMİZ

BOĞAZİÇİ BİYOTEKNOLOJİ KONGRESİ

Biyoteknoloji alanını yakından tanımak, bu alanda kariyerine adım atmak veya kendisi gibi diğer profesyoneller ile bilgi alışverişinde ulunmak isteyenlerin sektördeki şirketler ve bilim insanları ile buluştuğu etkinliğimiz.

BOĞAZİÇİ ENERJİ
ZİRVESİ

Enerji sektörünün önde gelen isimleriyle sektörün geleceği katılımcıları bir araya getiren, güncel gelişmeleri paylaşma ve tartışma fırsatı sunarken, sektörün ve Dünya’mızın geleceği hakkındaki çözümlerin konuşulduğu etkinliğimiz.

BOĞAZİÇİ ÇEVRE
ÖDÜLLERİ

Çevre bilincini artırmayı, sürdürülebilirliği teşvik etmeyi hedefleyen ve bu doğrultuda çevre dostu projelere imza atan, vizyon ve misyon sahibi kişi ve kurumların halktaki tanınırlığını ve bilinirliğini arttırmayı hedefleyen etkinliğimiz.STAR

Liseli kız öğrencilere yönelik online düzenlenen, ilham verici oturumların yanına STK’lar ve ilgili kuruluşlarla düzenlenen interaktif oturum, eğitim ve atölyelerle katılımcılarımıza değer katmayı amaçlayan sosyal sorumluluk projemiz

FUTURISTECH

TBA

BOĞAZİÇİ INNOVATIVE RESEARCH&DEVELOPEMENT

AR-GE çalışmalarına öncülük eden firmalar ile katılımcıları buluşturan ve bu alandaki en son gelişmeleri yakından inceleme fırsatı sunarak araştırma ve geliştirme alanındaki yenilikçi çözümleri keşfetmelerine olanak tanır.

 

BETA

Türkiye’nin en seçkin üniversitelerinden kariyer yolculuğunun başında olan 3. ve 4. sınıf arkadaşlarımızın kariyerlerine ilk adımı beraber atmak adına düzenlediğimiz çeşitli oturumlar, atölyeler ve networking saatlerinden oluşan oldukça interaktif geçen bir etkinliğimiz.

BİLİM VE TEKNOLOJİDE LİDER KADINLAR ZİRVESİ

Üst düzey yöneticilikten girişimciliğe, girişimcilikten akademisyenliğe kadar farklı alanlarda ve sektörlerde uzmanlaşmış başarılı kadınlarla üniversite öğrencilerini bir araya getirip, kariyer yolculuklarını duyurmayı etkinliğimiz.

TEACHER IN SERVICE PROGRAMME

Dezavantajlı köy okullarını ziyaret edip okulun eğitim şartlarını iyileştirmeyi amaçlayan, destekçilerimiz ile öğrencilere hediyeler götürüp düzenlenen atölyeler ile öğrencilere unutulmaz bir gün yaşatmayı hedefleyen sosyal sorumluluk projemiz.

BOĞAZİÇİ EXPO OF INSPIRING TECHNOLOGIES

Alanında öncü teknoloji şirketleriyle üniversite öğrencilerinin ve başarılı proje takımlarının bir araya geldiği, eğlence ve teknolojiyi Boğaziçi’nde buluşturan, okulumuzun festival olma özelliği taşıyan etkinliğimiz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ